Category coolradio

VIP Exclusive s kapelou Rap d´Art

Hostem VIP Exclusive ve středu 7.2.2018 bude kapela Rap d´Art.  Jejich první singl Selfie už znáte z našeho vysílání a ve středečním rozhovoru poznáte blíž i kluky, kteří za tímto projektem stojí. Tak nezapomeň ladit Cool radio mezi 16-17 hodinou.

 

Read More

Středeční VIP Exclusive a zpěvačka Meeya

Zpěvačka Meeya, která se mimo jiné také věnuje divadlu a učení na hudebních školách bude hostem středečního VIP Exclusive.
O jejím životě v Londýně, začátku kariéry a co vše se v následující době bude připravovat bude řeč mezi 16-17 hodinou na Cool radiu.

Read More

Rockový nářez s kapelou The Agony

Hostem Rockového nářezu v úterý 23. 1. 2018 budou holky z kapely The Agony. Vyzpovídáme je a budeme i soutěžit 🙂 Nezapomeň ladit mezi 20-22 hodinou Cool radio.

Read More

VIP EXCLUSIVE O HANDI PET RESCUE

V dnešním VIP Exclusive na Cool rádiu představíme projekt Handi Pet Recue, který pomáhá handicapovaným, týraným a opuštěným psům a kočkám. Poslouchej mezi 16-17 hodinou nebo mrkni na www.handipet.org a dozvíš se, jak můžeš pomáhat i ty.

Read More

Je nás přes 6.000

Náš Facebook prostě jede a baví už přes 6.000 z vás. Díky za podporu a buďte Cool 🙂

Read More

Devadesátky nás baví!

Pecky z 90.let naši posluchači milují a tak jsme jich do našeho vysílání zařadili ještě víc, protože devadesátky nás baví!

Read More

Hostem speciálního VIP Exclusive bude Jaroslav Svěcený

Speciální VIP Exclusive na Cool radiu!!! Ve čtvrtek 5.10.2017 po 17té hodině přivítáme u nás ve studiu vzácnou návštěvu, houslového virtuóza Jaroslava Svěcenýho.

Read More

Rockový nářez s kapelou Tichá Dohoda

V dnešním Rockovým nářezu se můžeš těšit na​ rozhovor s Danem Šustrem z kapely Tichá dohoda​. Řeč bude o novém CD, turné a 30. výročí kapely. Startujeme v 20:00.

Read More

Našli jsme Tvář Cool rádia

Tváří Cool rádia se stala s celkovým počtem 60 hlasů Eliška Hlavová. Gratulujeme a všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast.

Read More

Zpěvák Petr Kutheil hostem středečního VIP Exclusive

Hostem středečního VIP Exclusive bude účastník soutěže Hlas Československa muzikálový zpěvák Petr Kutheil. O začátcích jeho kariéry i o tom, kde ho můžete vidět a slyšet v nejbližších dnech bude řeč v rozhovoru mezi 16-17 hodinou.

Read More