Dívka na fotografii (creepypasta)

Jednoho dne, hoch jménem Tom seděl ve škole a pracoval na matice. Do konce školního dne zbývalo 6 minut. Jak se tak zabýval domácím úkolem, něco zachytilo jeho pozornost.

Jeho lavice byla hne vedle okna, otočil se a podíval se z okna do trávy. Byla to fotka. Když měl po škole, rozběhl se k místu, kde ji naposledy viděl. Běžel tak rychle, jen aby ji nesebral někdo jiný.

Zvedl ji a usmál se. Byl to obrázek té nejkrásnější dívky, kterou kdy viděl. Měla triko s džíny, červené boty a její ruka měla zvednuté dva prsty do znaku „peace“ (zdvižený ukazováček a prostředníček).

Byla tak nádherná, že ji prostě musel najít. Běhal po celé škole a ptal se každého, jestli dívku z obrázku neznají. Ale všichni odpověděli pouze „ne“. Byl frustrovaný.

Když dorazil domů, ptal se své starší sestry, jestli onu dívku nezná, ale bohužel, ani ona o ní nic nevěděla. Bylo už dost pozdě, a tak Tom vyšel po schodech do svého pokoje, umístil obrázek na noční stolek a šel spát.

Uprostřed noci Toma vzbudilo zaťukání na okno. Bylo to jako poklepání nehty. Vyděsil se. Chvíli po zaťukání zazněl dívčí chichot. Poblíž okna uviděl stín, a tak vstal z postele, došel k oknu, otevřel ho, ale bylo ticho.

Následujícího dne se zeptal sousedů, jestli dívku znají. Znovu se mu dostalo stejné odpovědi, jako od spolužáků ve škole. Zoufale přišel za svou matkou a zeptal se i jí. Ta však jen zakroutila hlavou. Odešel do svého pokoje, umístil fotku na noční stolek, lehl si a přemýšlel. Zíral do stropu, upřeně na odlupující se omítku v rohu, až usnul.

Znovu ho probudilo ono ťukání. Sebral fotografii a následoval chichot. Vedlo ho to ven, přešel silnici, když v tom se ze zatáčky vyřítilo auto. Oslnilo ho světlo a pak už jen náraz.

Řidič vyskočil z vozu s marnou snahou chlapci zachránit život, ale už bylo příliš pozdě. Chlapec zemřel. Až poté si řidič všiml, že chlapec něco svírá ve své ruce a předmět zvedl.

Byla to fotografie roztomilé dívky se třemi zdviženými prsty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *