Rap d’Art: Nová nadějná skupina?

Fungují 3 roky, ale skoro nikdo je nezná. Přichází další hudební skupina, která dobije Česko?

„Rap d’Art“ je hudební skupina, jejíž základ tvoří autorská dvojice raper Ondřej „Andre“ Urbánek a hudební producent Richard „Rick Mash“ Mareš. V širším pojetí pak najdeme hudebníky, tvořící doprovedný live band. Těmi jsou bubeník David „Ricco“ Gärtner, kytarista Dalimil „Dailywood“ Hušek nebo zpěvák Christopher „Chris“ Lissi. RAP D’ART vychází z hudebního žánru rap/hip-hop, ale díky hudebnímu vkusu a historii členů, tento žánr hudebně přesahuje a otevírá se i žánrům jiným. Skupina vznikla v roce 2017 a svou hudbu aktuálně vydává pod hlavičkou vydavatelství Warner music.

První singl
Selfie, tak zní název pilotního singlu. Za produkcí písně stojí producent a člen formace Rick Mash & Ondřej „ODD“ Turták, hudební producent a člen hudební skupiny ATMO music, který se podílí na co-produkci celé připravované desky. O text a vokály se pak postaral frontman celé formace André. Za vizuálním zpracováním celého klipu stojí Lukáš „Fronty“ Kulda pod dohledem Zdeňka „ZDNKSPSK“ Sopůška z Forward Creatives.

Druhý singl a rozhodně ne poslední
Singl “On Air“ je druhou vycházející skladbou této formace, která aktuálně pracuje na svém debutovém albu. Za produkcí písně stojí producent a člen formace Rick Mash a o text a vokály se postaral frontman celé formace André. Za zvukem skladby stojí Kenny Rough a o vizuální zpracování netradičně pojatého lyric videa se postaral Lukáš Kulda z Forward Creatives společně s grafikem Nikolasem Havlem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *